Autor Wątek: Agencje ochrony warszawa  (Przeczytany 1873 razy)

airspace99

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
Agencje ochrony warszawa
« dnia: Maj 17, 2018, 20:23:27 »




Warto szukać pomocy i szukać ich u najlepszych ponieważ to gwarantuje sukces, i dlatego agencje ochrony warszawa szukają i służą pomocą, bo warto wiedzieć że to biznes i dzięki temu dwie strony są zadowolone

almawiddd

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Agencje ochrony warszawa
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2018, 10:07:27 »
Polecam najpierw oglądnąć film w zakładce od_tego_zacznij jak czytać sygnały

chodzi mi o to ,wg mnie ze lepiej jakby bylo w sygnalach ze kup , i targety a nie ze jak przebije to dopiero,niektorzy pracuja,nie maja czasu, a jak dostana info kup teraz to ok a nie jak cos przebije itd

Rozumiem że ludzie się rozleniwili przez boty pokroju CAB itp :smile: ale nasze wyniki mówią same za siebie co warto robić :smile:

airspace99

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
Odp: Agencje ochrony warszawa
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2018, 09:50:30 »


Brothers
Jeśli wierzysz w dogfooding, założę się, że na dłuższą metę zrobisz lepiej: jako zespół inżynierów, jako zespół produktów, jako firma. A jeśli nie wierzysz w to, daj mi znać teraz, więc mogę skrócić czas.

Dogfooding to system przekonań, do którego musi się włożyć cała Twoja firma lub jesteś skazany na niepowodzenie. Prędzej czy później. Najprawdopodobniej, wcześniej.

Najprościej mówiąc, dogfooding to po prostu pomysł, że możesz użyć własnych pracowników jako zespołu testowego. W dzisiejszych czasach, w których wszystko jest realizowane jako żądanie HTTP i usługa oparta na chmurze, niektórzy twierdzą, że testy A / B mają tę samą wartość, więc możemy pozbyć się dogfoodingu. Bzdura .

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
polskiserwerzycia dnie-noce watahazlotegokla bezludna-wyspa nighmare